Hakkımızda

GEZİCİOĞLU  olarak 1998 yılından itibaran bu güne İstanbul’ dan gelen profesyonel ve saygın ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyarız. Kurulduğumuz günden itibaren Oto Servis konusunda uzman kadroya sahip, donanımlı bir firmayız. Firmamızın kuruluş amacı olan Opel Özel Servisliğine ve ek olarak Mercedes, Audi, Volkswagen, Ford, Renault gibi marka değeri yüksek, ileri teknolojili araçlarda, Özel Teknik Servis hizmetlerinin yürütülmesidir.

Deneyimli kadromuz ile Salihli merkezli olarak tüm Manisa ve İzmir ilçelerine hizmeti vermekteyiz.
Uygun fiyatlarımızın yanı sıra , verdiğimiz hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edindik ve orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz.

Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz. İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.
GEZİCİOĞLU müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır, uluslararası deneyim, hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla Özel Servis Merkezi olarak hizmet vermektedir.