Kemalpaşa Yol Yardım

Yollarda Kalmayın 7/24 Yol Yardımımız ile Yanınızdayız

Kemalpaşa Yol Yardım İhtiyacınız Mı Var?

Lastik patlaması, elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 Kemalpaşa Yol Yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın tam konumunu bizlere göndererek yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Saat kaç olursa olsun yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun fark ettiğinizde Kemalpaşa Yol Yardım tamir ekibini aramanız halinde en kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelip arızayı belirleyip, yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetlerini öncelik olarak tercihimizin araç başında yapıp tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraş veririz. 7/24 Yol yardım hizmetimiz ile aracınız bozulduğunda her türlü desteği sağlamaktayız.

ACİL ARA:0544 650 6285

GEZİCİOĞLU Servis Yol Yardım Hizmeti, yolda kalan veya sürüş esnasında arızalanan aracınıza en hızlı ve güvenli yol yardımını sağlar. Araç kurtarma hizmeti, oto çekici hizmeti ve araç tamiri gibi birçok hizmet GEZİCİOĞLU güvencesi ile sağlanır. Uzman Kadromuz ve profesyonel teknik ekipmanlarımız ile  sizlere hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra , verdiğimiz hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edindik ve orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz. Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz. İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır. GEZİCİOĞLU müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır, uluslararası deneyim, hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla Özel Servis Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Araç Yol Yardım Hizmeti dahilinde Yapılan Genel Başlıklar Aşağıda Listelenmiştir;

  • Yol Yardım
  • Oto Kurtarıcı
  • Oto Çekici
  • Anında Müdahale
  • Yolda Müdahale
  • Yolda Arıza Tespiti
  • Yolda Yedek Parça Değişimi
Yol Yardım, Çekici, Oto Kurtarıcı
Yol Yardım, Çekici, Oto Kurtarıcı
Firmamız siz değerli müşterilerilerimiz için 7 gün 24 saat profesyonel acil çekici hizmetini başlatmıştır. Firmamız acil servis ekibi ve çekicimiz, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile sizlere en doğru müdahaleyi en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Gelip incelenir ve yerinde çözüm hizmetimiz yetersiz kalırsa, aracınızı en yakın servise götürüp teslim ediyoruz ve sizlere ulaşımınızı sağlayabilmeniz için yedek başka bir arabanın tahsisini sağlıyoruz. Yılmaz Oto Kurtarıcı olarak bizler sizlere hizmetlerimizi en hızlı şekilde ve profesyonelce vermeye çalışmaktayız.